Yeksan Katalog
Online Kataloğumuz için tıklayınız.
İkinci El
Araçlarımızı görmek için tıklayınız.
Satış Servis
Satış sonrasında da yanındayız.
Takip Edin
Bizi Facebook da takip edebilirsiniz.
 
Scorpio Plus
 
Hacim (m3) 95 m3
Tekerlek İzi 2040 mm
Lastik Ölçüleri 385 / 65 / 22 ,5
İç Uzunluk 13665 mm
İç Genişlik 2480 mm
İç Yükseklik 2800 mm
Kapak Yüksekliği 600 mm
Teknik çizim   Teklif Formu

 
Teknik Özellikler

Şasi
Yüksek mukavemetli çelikten mamul. Lazer ve plazma tezgahlarında işlendikten sonra otomatik tozaltı kaynak robotu ile kaynatılmıştır. Her türlü yükte ve yol şartlarında taşıma yapmaya mukavemetlidir.

Şasi Donanımları
24 ton taşıma kapasiteli, teleskopik ayaklar SAE standartlarında alttan civatalı 2 “king-pin 385/55 R 22.5 standart lastik ve jantlar,4 adet Ro-Ro halkaları 24 adet iç kısımdan geçmeli yük halkaları"

Fren Sistemleri
EEC standartların 71/320 yönetmeliğe uygun. Çift devrali, kuru hava basınçlı, EBS (ABS-ALB) fonksiyonlu 4S / 2M fren sistemi kullanılır. T-EBS veya RSS stabilize devrilmeyi önleyici sistemlerde standart olarak sunulur.

Çatı ve Tente
Sökülüp takılabilen modeller,geçmeli standart profil çatı sistemleri uygulanır.650/m2 PVC kaplı ithal branda kullanılır.

Elektrik Sistemi
EEC standartlarında (24v) aydınlatma sistemi, yan lambalar, reflektör, 2*7 pimli soketli komple set sistem kullanılır.

Dingil ve Süspansiyon Sistemi
Her biri 12 ton taşıma kapasiteli,Yeksan marka,kampanalı " z " makas sistemli dingiller kullanılır.

Üst Yapı
Döşeme 60cm alüminyum 4+4 yan kapaklar,gizli kilit sistem,sandvich panel arka kapı Ön panel omega formlu metal saçtan mamul,3+3 kırılabilen yan baba direkleri.4 sıra yan alüminyum,30 m mithal reçine kaplı işlemine tabi tutulur.

Boya ve Yüzey Koruma
Şase komple otomatik bant sistemli yüzey sertleştirme ve kumlama işlemine tabi tutulur. Daha sonra 2 kat epoxy astar uygulanır. İstenen RLL kodu ile 2 son kat boyandıktan sonra 60 ile 80 derece fırınlama işlemine tabi tutulur.

Standart Aksesuarlar
EEC standardında özel dizayn arka tampon, stepne yeri PVC çamurluklar 4 adet, 2 adet PVC paspas ( çamurluk için), 1 adet su tankı 2 adet geri yanaşma takozu rulolu, EEC standardında yan koruyucular, takım ve yemek dolapları, lastik forklift stoperi, arka çıkış merdiveni, lastik dayama takozu, yangın söndürme dolabı, arka uyarı reflektörleri işaret ve uyarı levhaları, araç tanıtım
etiketleri, Ro-Ro tipi tamburlu sistem tampon.

Opsiyonlar
Sabit Çatı Kayar Perde,Kayar Çatı Kayar Perde,Komple Kayar Çatı,Kalkar Çatı Sistemi,Saç Kapak,V Profil,Yeksan Diskli Dingil

Teknik Çizim 

Anasayfa İletişimOnline KatalogYeksan Mail

nike free run bayan michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky mbt skor nike sverige louboutin skor hollister sverige polo ralph lauren skjorta woolrich jacka dam canada goose jacka woolrich jacka parajumpers rea ray ban rea canada goose rea