Yeksan Katalog
Online Kataloğumuz için tıklayınız.
İkinci El
Araçlarımızı görmek için tıklayınız.
Satış Servis
Satış sonrasında da yanındayız.
Takip Edin
Bizi Facebook da takip edebilirsiniz.
 
Kamyon & Römork
 
M3 Kam=50.5+Rom:56.8
Lastik Ölçüleri 435/50R 19.5
İç Uzunluk Ver.1 Kam:7140 Rom:8140 mm
İç Uzunluk Ver.2 Kam:7480 Rom:7800 mm
İç Uzunluk Ver.3 Kam:7640 Rom:7640 mm
İç Genişlik 2480 mm
İç Yükseklik Kam:2720 Rom:2940 mm

Not: Bu ölçüler standart Mercedes 2640 içindir. Çekiçi kamyona göre ölçüler değişebilir.
Teknik çizim   Teklif Formu

 
Teknik Özellikler

Şasi
Yüksek mukavemetli çelikten mamul. Lazer ve plazma tezgahlarında işlendikten sonra otomatik tozaltı kaynak robotu ile kaynatılmıştır. Her türlü yükte ve yol şartlarında taşıma yapmaya mukavemetlidir.

Şasi Donanımları
24 ton taşıma kapasiteli, teleskopik ayaklar K Q50 çeki oku. 435/50/R19,5 astik ve jantlar, 4 adet Ro-Ro halkaları 24 adet iç kısımdan geçmeli yük halkaları”

Fren Sistemleri
EEC standartların 71/320 yönetmeliğine uygun. Çift devrali, kuru hava basınçlı, EBS (ABS-ALB) fonksiyonlu 25/2m fren sistemi kullanılır. T-EBS veya RSS stabilize devrilmeyi önleyici sistemlerde standart olarak sunulur.

Çatı ve Tente
Sökülüp takılabilen modeller, geçmeli standart profil çatı sistemi uygulanır. 650/m2 PVC kaplı ithal branda kullanılır.

Elektrik Sistemi
EEC standartlarında (24V) aydınlatma sistemi, yan lambalar, reflektör, 2x7 pimli soketli komple set sistem kullanılır.

Dingil ve Süspansiyon Sistemi
Her biri 12 ton taşıma kapasiteli, Kampana YEKSAN marka, kampanalı düz makas sistemli dingiller kullanılır

Üst Yapı
Döşeme 60cm alüminyum 3+3 yan kapaklar, gizli kilit sistem, sandvich panel arka kapı Ön panel omega formlu metal saçtan mamul, 2+2 kırılabilen yan baba direkleri. 4 sıra yan alüminyum, 30 mm ithal reçine kaplı playwod taban.

Boya ve Yüzey Koruma
Şase komple otomatik bant sistemli yüzey sertleştirme ve kumlama işlemine tabi tutulur. Daha sonra 2 kat epoxy astar uygulanır. İstenen RLL kodu ile 2 son kat boyandıktan sonra 60 ile 80 derece fırınlama işlemine tabi tutulur.

Standart Aksesuarlar
EEC standardında özel dizayn arka tampon, stepne yeri PVC çamurluklar 4 adet, 2 adet PVC paspas ( çamurluk için), 1 adet su tankı 2 adet geri yanaşma takozu rulolu, EEC standardında yan koruyucular, takım ve yemek dolapları, lastik forklift stoperi, arka çıkış merdiveni, lastik dayama takozu, yangın söndürme dolabı, arka uyarı reflektörleri işaret ve uyarı levhaları, araç tanıtım etiketleri.

Opsiyonlar
Sabit Çatı Kayar Perde,Kayar Çatı Kayar Perde,Komple Kayar Çatı,Kalkar Çatı Sistemi,Saç Kapak,V Profil,Yeksan Diskli Dingil

Teknik Çizim
Anasayfa İletişimOnline KatalogYeksan Mail

nike free run bayan michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky mbt skor nike sverige louboutin skor hollister sverige polo ralph lauren skjorta woolrich jacka dam canada goose jacka woolrich jacka parajumpers rea ray ban rea canada goose rea